Výhody siete IPfon

Bezplatné volania vo vlastnej sieti

Všetky volania a SMS medzi účastníkmi siete IPfon sú bezplatné. U nás si nemusíte vyberať zopár priateľov, s ktorými si budete volať zadarmo - môžete volať zadarmo s každým, kto má IPfon. Bez ďalších podmienok a bez obmedzení.

Služby bez viazanosti

Všetky služby IPfon si môžete objednať bez viazanosti. Veríme, že najlepšia viazanosť je Vaša spokojnosť.

Ochrana pred vysokým účtom

Pri telefonovaní cez IPfon máte svoje výdavky pod kontrolou. IPfon umožňuje nastaviť automatické zablokovanie odchádzajúcich volaní pri dosiahnutí stanovenej pretelefonovanej ceny za hodinu, deň, týždeň alebo mesiac. Už žiadne nepríjemné prekvapenia z vysokého účtu.

Vysoká kvalita zvuku - HD Voice

Sieť IPfon podporuje prenos hlasu vo vysokej kvalite. Ak použijete na telefonovanie vhodné telefóny s podporou HD Voice, budete Vašich známych počuť oveľa zreteľnejšie a vernejšie, pretože HD Voice umožňuje prenos dvakrát širšieho frekvenčného spektra, ako bežný pevný čí mobilný telefón. Prenos HD je v sieti IPfon realizovaný kodekom G.722 (64kbps), pripravujeme podporu ďalších HD kodekov.

Telefónne číslo si môžete vybrať, alebo preniesť

Svoje telefónne číslo v sieti IPfon si môžete vybrať spomedzi voľných čísel prevádzkovaných v sieti IPfon. Okrem bežných čísel si môžete zvoliť aj z ponuky ľahko zapamätateľných strieborných a zlatých čísel. Ak chcete, môžete si preniesť číslo z ktorejkoľvek slovenskej telefónnej siete.

Pohodlná správa služieb cez web

Služby IPfon sa spravujú cez web. Cez web si kedykoľvek overíte výšku Vašej spotreby, prezriete či stiahnete podrobný výpis hovorov, skontrolujete stav vašich IP telefónov, nastavíte parametre služieb a presmerovanie, aktivujete alebo deaktivujete služby. Funkcie priebežne dopĺňame podľa Vašich požiadaviek, aby ste boli s IPfonom spokojní.

Podpora faxových prenosov

Ak využívate fax, môžete ho využívať aj v sieti IPfon - faxové prenosy sú u nás podporované (protokol T.38). Staršie faxové zariadenia môžete pripojiť k sieti IPfon cez analógový prevodník, novšie môžete pripojiť aj bez potreby prevodníka - takto môžete prijímať a odosielať faxy rovnako ako doteraz. Ak už faxové zariadenie nechcete používať, môžete využiť virtuálny fax IPfon, a prijímať a odosielať faxy prostredníctvom emailu v PDF formáte, prípadne cez web.